Aktuální počet uživatelů: 5
 
Help Minimize Maximize

Nacházíte se na portálu informačního systému studijní agendy (IS/STAG).

Pro přístup do zabezpečených, neveřejných a personalizovaných částí portálu se příhlásíte pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla uložených v databázi univerzitního informačního systému, kde jsou zavedeni všichni studenti i zaměstnanci SU. Toto uživatelské jméno a heslo je stejné jako např. při přihlašování k počítačové síti Novell nebo k účtům elektronické pošty. Více o systému jednotného přihlašování na SU najdete zde. Pokud byste měli problémy s přístupem do těchto zabezpečených částí portálu, nemáte nebo neznáte své přihlašovací údaje, kontaktujte prosím správce sítě na Vaší součásti nebo podporu pro IS/STAG.

Samozřejmostí jsou nápovědy v každé části portálu, kde se budete pohybovat, které vždy najdete pod ikonou otazníku. Budou-li Vám přesto scházet základní návody pro práci s portálem IS/STAG, jsou připraveny zde:

Více informací o možnostech portálové verze IS/STAG naleznete také na stránkách hlavní nápovědy vytvořených přímo tvůrci portálu zde. V případě, že si nebudete jisti kroky v portálu, můžete vyzkoušet testovací portál vývojového týmu, který umožňuje stejnou funkcionalitu jako produkční verze (na smyšlených, ale smysluplných údajích). Při pokusech v demo portálu se nemusíte bát cokoliv zadat, smazat či modifikovat, nemůžete nic pokazit.

Centrum informačních technologií
Slezské univerzity v Opavě

Last updated : 27.02.2011
 
 
 
 
 
 
Help Minimize Maximize
News
V sobotu 3.5.2014 budou nedostupné IS JIS (kartový systém) a STAG (studijní agenda včetně Portálu) 17.04.2014, 09:22
Highlighted information

Z důvodu nutné údržby databází budou v sobotu 3.5.2014 od 10:00 do 13:00 informační systémy jednotného identifikačního systému (JIS) a studijní agendy (STAG) včetně tohoto webového Portálu mimo provoz.

Důležitá sdělení k univerzitním identifikačním kartám 29.10.2013, 13:48

Všechny důležité informace k univerzitním čipovým identifikačním kartám (IDK) jsou součástí portálu informačních a komunikačních technologií SU http://help.slu.cz na adrese http://jis.slu.cz, odkud je i přímý odkaz na on-line webovou aplikaci https://karty.slu.cz, kde můžete spravovat své IDK nebo žádosti o ně.

Aktuální přehled slev pro držitele IDK s platnou licencí ISIC nebo ITIC, resp. ALIVE naleznete v databázi slev na www.isic.cz, resp. na www.alive.cz.

Upozornění novým studentům Slezské univerzity v Opavě 24.08.2012, 13:56
Highlighted information

Při prvním přihlášení do portálu IS/STAG budete vyzváni ke změně hesla. Pro tvorbu hesla dodržujte následující pravidla (viz také http://help.slu.cz/sjp):

  1. Nové heslo musí mít minimálně 6 rozdílných znaků (např. 11aaBB nevyhovuje!).
  2. Heslo NESMÍ obsahovat diakritiku (háčky a čárky).
Sdělení k úhradě závazků a vedení pohledávek 26.07.2011, 08:24
Highlighted information

Vážený studente, vážená studentko,

v případě, že budete chtít využívat pro účely úhrady závazků a vedení pohledávek vůči univerzitě svůj bankovní účet, doplňte si jej ve studijním informačním systému IS STAG. Prostřednictvím portálu tak budete moci kontrolovat stav všech svých finančních záležitostí, zajistíte si lepší dohledatelnost a transparentnost plateb vůči ekonomickému systému, jednodušší výplatu všech stipendií (přiznaných i bez Vaší žádosti), vrácení případných přeplatků apod. V případě ukončení studia studijní oddělení jednoduše ověří stav Vašich pohledávek a závazků.

Oddělení pro studijní a sociální záležitosti rektorátu

Důležité upozornění pro studenty Slezské univerzity v Opavě 08.11.2010, 05:59
Highlighted information

S účinností od 12.10.2010 platí změna Stipendijního řádu Slezské univerzity v Opavě, která umožňuje vyplácení všech druhů stipendií pouze bezhotovostně, na účty uvedené v IS STAG. V pokladně je již možné vyplácet pouze ubytovací stipendia zahraničním studentům, kteří studují v rámci programu Erasmus. Za správnost a úplnost údajů nutných pro bankovní spojení odpovídá student. Nebude-li platba provedena z důvodu nesprávných nebo neúplných údajů uvedených studentem, je student povinen nejpozději do patnácti dnů ode dne termínu výplaty uvést správné a úplné údaje nutné pro bankovní spojení, jinak mu stipendium nebude vyplaceno.

[RSS]