Aktuální počet uživatelů: 89
 
Help Minimize Maximize

Nacházíte se na portálu informačního systému studijní agendy (IS/STAG).

Pro přístup do zabezpečených, neveřejných a personalizovaných částí portálu se příhlásíte pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla uložených v databázi univerzitního informačního systému, kde jsou zavedeni všichni studenti i zaměstnanci SU. Toto uživatelské jméno a heslo je stejné jako např. při přihlašování k počítačové síti Novell nebo k účtům elektronické pošty. Více o systému jednotného přihlašování na SU najdete zde. Pokud byste měli problémy s přístupem do těchto zabezpečených částí portálu, nemáte nebo neznáte své přihlašovací údaje, kontaktujte prosím správce sítě na Vaší součásti nebo podporu pro IS/STAG.

Samozřejmostí jsou nápovědy v každé části portálu, kde se budete pohybovat, které vždy najdete pod ikonou otazníku. Budou-li Vám přesto scházet základní návody pro práci s portálem IS/STAG, jsou připraveny zde:

Více informací o možnostech portálové verze IS/STAG naleznete také na stránkách hlavní nápovědy vytvořených přímo tvůrci portálu zde. V případě, že si nebudete jisti kroky v portálu, můžete vyzkoušet testovací portál vývojového týmu, který umožňuje stejnou funkcionalitu jako produkční verze (na smyšlených, ale smysluplných údajích). Při pokusech v demo portálu se nemusíte bát cokoliv zadat, smazat či modifikovat, nemůžete nic pokazit.

Centrum informačních technologií
Slezské univerzity v Opavě

Last updated : 27.02.2011
 
 
 
 
 
 
Help Minimize Maximize
News
Registrace předmětů na letní semestr akademického roku 2014/2015 27.02.2015, 11:31

Náhradní termín pro studenty Matematického ústavu: 2.3.2015 8:00 - 3.3.2015 14:00

Důležité upozornění pro studenty Slezské univerzity v Opavě 23.06.2014, 00:02
Highlighted information

Vážený studente, vážená studentko,

s ohledem na skutečnost, že výplata stipendií probíhá bankovním převodem, doporučujeme Vám, abyste údaje o Vašem bankovním účtu doplnili do studijního informačního systému prostřednictvím portálu IS STAG. V části Moje údaje > Bankovní účet doplňte údaje o bankovním účtu vedeném v české měně některou z bankovních institucí se sídlem na území ČR. Za správnost a úplnost údajů nutných pro bankovní spojení odpovídá student. Nebude-li platba provedena z důvodu nesprávných nebo neúplných údajů uvedených studentem, je student povinen nejpozději do patnácti dnů ode dne termínu výplaty uvést správné a úplné údaje nutné pro bankovní spojení, jinak mu stipendium nebude vyplaceno. Budete tak moci kontrolovat stav všech svých finančních záležitostí a zajistíte si lepší dohledatelnost a transparentnost plateb vůči ekonomickému systému. V případě ukončení studia studijní oddělení jednoduše ověří stav Vašich pohledávek a závazků.

Oddělení pro studijní a sociální záležitosti rektorátu

Důležitá sdělení k univerzitním identifikačním kartám 29.10.2013, 13:48

Všechny důležité informace k univerzitním čipovým identifikačním kartám (IDK) jsou součástí portálu informačních a komunikačních technologií SU http://help.slu.cz na adrese http://jis.slu.cz, odkud je i přímý odkaz na on-line webovou aplikaci https://karty.slu.cz, kde můžete spravovat své IDK nebo žádosti o ně.

Aktuální přehled slev pro držitele IDK s platnou licencí ISIC nebo ITIC, resp. ALIVE naleznete v databázi slev na www.isic.cz, resp. na www.alive.cz.

Upozornění novým studentům Slezské univerzity v Opavě 24.08.2012, 13:56
Highlighted information

Při prvním přihlášení do portálu IS/STAG budete vyzváni ke změně hesla. Pro tvorbu hesla dodržujte následující pravidla (viz také http://help.slu.cz/sjp):

  1. Nové heslo musí mít minimálně 6 rozdílných znaků (např. 11aaBB nevyhovuje!).
  2. Heslo NESMÍ obsahovat diakritiku (háčky a čárky).
Změna hesla na portále IS/STAG 20.09.2010, 10:34
Highlighted information

Upozorňujeme uživatele portálu IS/STAG, aby při změně hesla (vpravo nahoře nad červeným pruhem vedle jména přihlášeného uživatele) nepoužívali českou diakritiku. S takovým heslem se Vám nepodaří přihlásit k některým službám (např. portál IS/STAG). Jak postupovat při tvorbě hesla si přečtěte zde. V případě vážnějších problémů se změnou hesla kontaktujte laboranty na učebnách, případně pracoviště informatiků na Vaší součásti.

[RSS]