Přihlášení (L001)
Přihlášení do portálu:
Aktuální počet přihlášených uživatelů: 197
Portálový rozcestník (R001)

Nacházíte se na portálu informačního systému studijní agendy (IS/STAG).

Pro přístup do zabezpečených, neveřejných a personalizovaných částí portálu se příhlásíte pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla uložených v databázi univerzitního informačního systému, kde jsou zavedeni všichni studenti i zaměstnanci SU. Toto uživatelské jméno a heslo je stejné jako např. při přihlašování k počítačové síti Novell nebo k účtům elektronické pošty. Více o systému jednotného přihlašování na SU najdete zde. Pokud byste měli problémy s přístupem do těchto zabezpečených částí portálu, nemáte nebo neznáte své přihlašovací údaje, kontaktujte prosím správce sítě na Vaší součásti nebo podporu pro IS/STAG.

Samozřejmostí jsou nápovědy v každé části portálu, kde se budete pohybovat, které vždy najdete pod ikonou otazníku. Budou-li Vám přesto scházet základní návody pro práci s portálem IS/STAG, jsou připraveny zde:

Více informací o možnostech portálové verze IS/STAG naleznete také na stránkách hlavní nápovědy vytvořených přímo tvůrci portálu zde. V případě, že si nebudete jisti kroky v portálu, můžete vyzkoušet testovací portál vývojového týmu, který umožňuje stejnou funkcionalitu jako produkční verze (na smyšlených, ale smysluplných údajích). Při pokusech v demo portálu se nemusíte bát cokoliv zadat, smazat či modifikovat, nemůžete nic pokazit.

Centrum informačních technologií 
Slezské univerzity v Opavě

Aktuality Nápověda
Aktuality
Nedostupnost informačního systému STAG 20.01.2017, 13:22
Zvýrazněná informace...

Z důvodu údržby Oracle databáze bude v pátek 3.2.2017 od 21:00 do 22:00 informační systém STAG (studijní agenda) mimo provoz.

Informace pro studenty Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné - podání Žádosti o uznání předmětů 23.09.2016, 09:07
Zvýrazněná informace...

Počínaje dnem 22.9.2016 je podávání Žádosti o uznání předmětu na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné možno pouze elektronicky přes Portál IS/STAG.
Návod najdete zde.

 

Důležité upozornění pro studenty ohledně kontroly zadaných údajů k jejich bankovním účtům 23.06.2014, 00:02

Vážený studente, vážená studentko,

s ohledem na skutečnost, že výplata stipendií probíhá bankovním převodem, doporučujeme Vám, abyste údaje o Vašem bankovním účtu doplnili do studijního informačního systému prostřednictvím portálu IS STAG. V části Moje údaje > Bankovní účet doplňte údaje o bankovním účtu vedeném v české měně některou z bankovních institucí se sídlem na území ČR. Za správnost a úplnost údajů nutných pro bankovní spojení odpovídá student. Nebude-li platba provedena z důvodu nesprávných nebo neúplných údajů uvedených studentem, je student povinen nejpozději do patnácti dnů ode dne termínu výplaty uvést správné a úplné údaje nutné pro bankovní spojení, jinak mu stipendium nebude vyplaceno. Budete tak moci kontrolovat stav všech svých finančních záležitostí a zajistíte si lepší dohledatelnost a transparentnost plateb vůči ekonomickému systému. V případě ukončení studia studijní oddělení jednoduše ověří stav Vašich pohledávek a závazků.

Oddělení pro studijní a sociální záležitosti rektorátu

Důležitá sdělení k univerzitním identifikačním kartám 29.10.2013, 13:48

Všechny důležité informace k univerzitním čipovým identifikačním kartám (IDK) jsou součástí portálu informačních a komunikačních technologií SU http://help.slu.cz na adrese http://jis.slu.cz, odkud je i přímý odkaz na on-line webovou aplikaci https://karty.slu.cz, kde můžete spravovat své IDK nebo žádosti o ně.

Aktuální přehled slev pro držitele IDK s platnou licencí ISIC nebo ITIC, resp. ALIVE naleznete v databázi slev na www.isic.cz, resp. na www.alive.cz.

Upozornění studentům týkající se pravidel pro tvorbu hesla 24.08.2012, 13:56

Při prvním přihlášení do portálu IS/STAG budete vyzváni ke změně hesla. Pro tvorbu hesla dodržujte následující pravidla (viz také http://help.slu.cz/sjp):

  1. Nové heslo musí mít minimálně 6 rozdílných znaků (např. 11aaBB nevyhovuje!).
  2. Heslo NESMÍ obsahovat diakritiku (háčky a čárky).